Reviews

Based on 241 reviews
98%
(236)
0%
(1)
2%
(4)
0%
(0)
0%
(0)

Augiem patīk, man arī!

Ja neskaita to, ka paciņa atnāca uz citu piegādes vietu, nevis uz to, kuru norādīju, produkts pats par sevi ir super! Pērkam jau otro reizi un šķiet, ka par daudz ir jāpārstāda, ņemot vērā, cik daudz augi aug jūsu augsnē. Tagad gandrīz visi augi ir ar FMP un pavisam laimīgi aug. :) Paldies!

Potting Mix (56 liters) for houseplants + Washable paper bag

Potting Mix (27 liters) for houseplants

Potting Mix (27 liters) for houseplants

K
Delivery
Karlīna Rudzīte
Karlīna

Augi priecīgi, es priecīga!

Все супер, спасибо.

Здравствуйте, земля очень понравилась, все растения сразу прижились в ней, не испытывая стресс. Пересадила большой кактус и обрезала его, чтоб ветвится. Знаю, что это лучше не делать одновременно, но, несмотря на это фикус страху пошел в рост и сформировались новые точки роста. Спасибо, буду теперь у вас всегда заказывать не только почву для комнатных растений, но и для садовых.Кстати, я агроном и толк в хорошей почве знаю, поэтому совет покупать эту землю профессиональный.

Laba kvalitāte

Labas kvalitātes augsne. Augi priecīgi jau uzreiz kā pārstāda. Videi draudzīgs papīra iepakojums 👍🏻

Labs produkts foršā iepakojumā

Fikuss laimīgs - mēneša laikā vairāk sazaļojušu lapu nekā pēdējo gadu laikā. + Iepakojums ne tikai ļoti gaumīgs, bet arī ērts lietošanā un uzglabāšanā. Paldies!

Ļoti laba augsne

Jau domāju, ka mans mandarīnkoks nokaltīs. Decembra beigās iestādīju ForMyPlans augsnē un janvāra sākumā augs atdzīvojās. Paldies, patiešām priecājos.

Potting Mix (27 liters) for houseplants

Ne ēsmu vel provejusi

Potting Mix (27 liters) for houseplants

Potting Mix (56 liters) for houseplants + Washable paper bag

S
Delivery
Sanda Gūtmane
Super

Paldies!

Potting Mix (56 liters) for houseplants + Washable paper bag

Vienkārši - WOW!

Ideāls maisījums. Tīrs, viegls, augiem veselīgs. Īsta bauda un kinestētisks prieks, ņemot rokās un strādājot ar tādu augsni. Novērtēju šo faktu vēl jo vairāk tāpēc ka pavisam nesen biju burtiski dabūjusi plaukstās.... stikla lauskas no lielveikalā nopirktās augsnes! Nemaz nerunājot jau par tās "kvalitāti". Liāna, Artur - paldies no sirds! Un no rokām :) Noteikti pirkšu jūsu augsni vēl.

Wonderfull

This soil is trully amazing❤️ I live in Netherlands and with the shipping costs is does get more expensive than buying soil in a store here, however it is totally worth it.
One of my favorite things about the soil is that it is 100% pest free and it is not some marketing trick, I have ordered the soil 3times and my sister even more and the soil is always in perfect quality.
In adittion, my plants are thriving; before using this soil my plants always suffocated because the soil didn’t let the air throught, but now all of my plants are really living the best life.
Big thanks to ForMyPlants family❤️

The best potting mix available to buy.

Super ātra piegāde! Paldies par to!Augsne man ļoti patīk, ceru,ka arī mani sanīkušie istabas augi būs sajūsmā un turpmāk atdzīvosies un un augs daudz labāk. Ieteikšu arī citiem un pavasarī noteikti pasūtīšu arī augsni āra augiem 🙂

Potting Mix (27 liters) for houseplants

Plants thrive in this mix

I have order the mix for the second time as plants seemed to like it a lot, highly recommended

Puķēm patīk!!

Ērtā maisā, laba zeme puķu podiem!

Potting Mix (27 liters) for houseplants

x